BİNA ÖLDÜRMEZ, BİLİNÇSİZ BİNA KULLANIMI ÖLDÜRÜR

Polinom Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Umut Tahir Güneş, deprem sonrasında inşaat şirketlerinin suçlanmasına karşı çıkarak önemli bir konuya dikkat çekiyor: Güneş “Sadece yapıları yenileyerek kent depreme dayanıklı hale gelmez. Kent insanının bakış açısı ve alt yapı da yenilenmeli ve kentsel dönüşüm bütüncül olarak ele alınmalıdır diyor.

devamı…

Polinom Yapı Eğitim Kurumlarına Destek Vermeye Devam Ediyor

Polinom Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Umut Tahir Güneş Kentsel Dönüşüm’e yönelik çalışmalar hakkında önerileri ve görüşlerini New Göktürk gazetemiz aracılığıyla okurlarımıza paylaştı.

devamı..

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Siz de mevcut binanızı yenileyerek depreme dayanıklı, modern bir mimariye ve akıllı bina özelliklerine sahip yeni bir yaşam alanına Polinom Yapı güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Kentsel dönüşüm konusunda uzman ekibimizin size geri dönüş yapabilmesi için bizimle iletişime geçiniz.

devamı..

Polinom Yapı Educashow fuarına katıldı

Göktürk’te faaliyet gösteren Polinom Yapı (Educashow) Okul Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarına katıldı.Eğitim Fuarının geliştirilerek daha fazla eğitimciye ulaşması gerektiğini belirten Polinom İnşaat yönetim kurulu başkanı Umut Tahir Güneş; “ Her alanda olan yenileşme ve gelişmeler eğitimi de etkiliyor ve yakından ilgilendiriyor. ” dedi.

devamı…

Ataşehir Okyanus Koleji, Mimarisiyle de Fark Atıyor

2012-2013 Eğitim Öğretim Yılında hizmete girecek olan Ataşehir Okyanus Koleji, eğitimde iddiasını ortaya koyarken, kampüs binasıyla da İstanbul Anadolu yakasının en modern kolej binası olarak dikkat çekiyor.

İnşaat sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri duyuran “İnşaat Trendy Dergisi”nde, “Polinom İnşaat’tan A Plus Bir Proje ve A Plus Bir Kolej”başlığıyla yayınlanan haberde, Ataşehir Okyanus Koleji Kampüsü’nün modern mimarisiyle fark oluşturduğu belirtildi.

Haberde, “Proje hizmetleri ve uygulaması Polinom İnşaat tarafından gerçekleştirilen Ataşehir Okyanus Koleji Projesi, Anadolu yakasının en güzel ve en dikkat çekici kolej projelerinden biri” yorumu yapıldı.

devamı…